Про сантехніку

Про сантехніку

З давніх давен ванна кімната – це найважливіший куточок оселі.

В різні часи по-різному люди сприймали поняття чистоти, але як було доведено історично, бути чистим означає бути здоровим. Також приймання ванни є гарантом зняття втоми та чудовим антидепресантом. Сама ванна є основним елементом ванної кімнати.

Основні критерії ванни:

  • розмір, форма, дизайн;
  • матеріал та технологія виготовлення;
  • звичайна ванна чи з гідромасажною системо та хромотерапією.

Ванни – від давнини до наших днів

Ванни – від давнини до наших днів

А як іноді буває класно занурити своє змерзле тіло у ванну з гарячою водою та пінкою, розслаблено лежати та розмірковувати над вічним… 

Реставрація акрилової ванни

Реставрація акрилової ванни

В період користування акриловою ванною, крім забруднень, на її поверхні можуть утворюватися як глибокі, так і середньої глибини подряпини, а також потемніння глянцевого блискучого верхнього шару акрилу. 

Все це дуже просто виправити завдяки хімічним властивостям матеріалу.

Як обрати змішувач

Як обрати змішувач

Змішувачі у ванній кімнаті це предмет в першу чергу максимально функціональний, адже відповідає за подачу води, а також вагомий елемент інтер’єру. Тому дуже важливо підібрати правильний бренд. Основа змішувача - це латунь, матеріал, який на сьогодні є найоптимальнішим для  даної групи товарів.

Яку обрати ванну

Яку обрати ванну

З давніх давен ванна кімната – це найважливіший куточок оселі.В різні часи по-різному люди сприймали поняття чистоти, але як було доведено історично, бути чистим означає бути здоровим.Також приймання ванни є гарантом зняття втоми та чудовим антидепресантом.

Показано з 1 по 4 із 4 (всього 1 сторінок)

ПІДПИСУЙТЕСЬ

на наші новини та спецпропозиції.
{**} {**} {**}