Окремостоячі ванни

Ванна Excellent окремостояча Lila 1500x720 (WAEX.LIL2.150.WHP)
Купити

Ванна Excellent окремостояча Lila 1500x720 (WAEX.LIL2.150.WHP)

Ванна окремостояча Excellent Lila з інтегрованою білою панеллю. В комплект входять ніжки та сифон click-clack. Чудовим доповненням для інтер`єру та комфорту буде окремостоячий змішувач, що представлений в 3-х серіях.Ванна Excellent виконана з 100% санітарного литтєвого акрилу, що забезпечує не тільки естетичність, але й функціональність.Гарантія 5 років на зберігання кольору та форми виробу. Ванна доступна в комплекті з опорами.      

54 696.00грн.
Ванна окремо стояча 1750x740 Excellent Comfort+ (WAEX.CMP17WH)
Купити

Ванна окремо стояча 1750x740 Excellent Comfort+ (WAEX.CMP17WH)

Ванна окремостояча Excellent Comfort+ з інтегрованою білою панеллю. В комплект входять ніжки та сифон click-clack. Чудовим доповненням для інтер`єру та комфорту буде окремостоячий змішувач, що представлений в 3-х серіях.Ванна Excellent виконана з 100% санітарного литтєвого акрилу, що забезпечує не тільки естетичність, але й функціональність.Гарантія 5 років на зберігання кольору та форми виробу. Ванна доступна в комплекті з опорами.      

64 260.00грн.
Ванна окремостояча 1600x730 Excellent Tula (WAEX.TUL16WH)
Купити

Ванна окремостояча 1600x730 Excellent Tula (WAEX.TUL16WH)

Excellent TULA – ванна, що зачаровує гармонійним поєднанням прямих ліній та тонких кривих. .Комплектується зливом - переливом click-clack та опорою. Гідромасаж недоступний.Ванна Excellent виконана з 100% санітарного литтєвого акрилу, що забезпечує не тільки естетичність, але й функціональність.Гарантія 5 років на зберігання кольору та форми виробу. Ванна доступна в комплекті з опорами.      

57 757.60грн.
Ванна окремостояча 1700x750 Excellent Tula (WAEX.TUL17WH)
Купити

Ванна окремостояча 1700x750 Excellent Tula (WAEX.TUL17WH)

Excellent TULA – ванна, що зачаровує гармонійним поєднанням прямих ліній та тонких кривих. Комплектується зливом - переливом click-clack та опорою. Гідромасаж недоступний.Ванна Excellent виконана з 100% санітарного литтєвого акрилу, що забезпечує не тільки естетичність, але й функціональність.Гарантія 5 років на зберігання кольору та форми виробу. Ванна доступна в комплекті з опорами.      

64 170.40грн.
Ванна окремостояча 1750x740 Excellent Comfort+ чорна (WAEX.COM17WB)
Купити

Ванна окремостояча 1750x740 Excellent Comfort+ чорна (WAEX.COM17WB)

Ванна окремостояча Excellent Comfort+ з інтегрованою чорною панеллю. В комплект входять ніжки та сифон click-clack. Чудовим доповненням для інтер`єру та комфорту буде окремостоячий змішувач, що представлений в 3-х серіях.Ванна Excellent виконана з 100% санітарного литтєвого акрилу, що забезпечує не тільки естетичність, але й функціональність.Гарантія 5 років на зберігання кольору та форми виробу. Ванна доступна в комплекті з опорами.      

64 872.00грн.
Ванна окремостояча 1800x800 Excellent Mirage+ (WAEX.MRP18WH)
Купити

Ванна окремостояча 1800x800 Excellent Mirage+ (WAEX.MRP18WH)

Ванна окремостояча Excellent Mirage+ є відмінним вибором для любителів витончених смаків. Ванна виконана з санітарного акрилу з усіма його перевагами, має відмінний вигляд у ванній кімнаті, надаючи їй свіжості і сучасності. Ванна Excellent виконана з 100% санітарного литтєвого акрилу, що забезпечує не тільки естетичність, але й функціональність.Гарантія 5 років на зберігання кольору та форми виробу. Ванна доступна в комплекті з опорами.      

64 320.80грн.

Окремостоячі ванни

Естетика, комфорт і безпека: окремостоячі акрилові ванни від європейського виробника ТМ Excellent.

Для облаштування сучасного, стильного і максимально комфортабельного санвузла в асортименті інтернет-магазину сантехніки Complex-Trade представлені моделі окремо стоячих ванн з акрилу. В онлайн-каталозі доступні для замовлення прямокутні та овальні ванни різного розміру і, відповідно, об’єму.

Як вибрати акрилову окремостоячу ванну: прості кроки
Щоб підібрати модель, яка відповідає вимогам ергономіки та сучасного дизайна, необхідно звернути увагу на такі характеристики:

розмір моделі. Крім ширини, довжини і висоти бортів ванни значення має ще й місткість. Об’єм моделі варто підбирати, орієнтуючись на кількість користувачів, які будуть одночасно купатися в ній;
колір і матеріал. Універсальним рішенням для стильного санвузла вважається біла ванна або модель кольору слонової кістки. Поверхня акрилової ванни Excellent— гіпоалергенна, приємна на дотик і не накопичує бруд;
спосіб монтажу. Для фіксації окремо стоячої ванни в санвузлах заміських будинків на етапі чорнових робіт потрібно підвести комунікації під підлогою. В ванних кімнатах квартир доведеться споруджувати подіум, щоб забезпечити стік води і заховати труби.

Переваги брендових ванн ТМ Excellent
Універсальний дизайн. Класичні окремостоячі моделі відмінно доповнюють інтер'єр санвузла незалежно від того, в якому стилі він оформлений.
Якісні матеріали виготовлення. В процесі виробництва ванн використовується сертифікована сировина з високими показниками надійності і довговічності.
Адекватна вартість. В асортименті ванн ТМ Excellent знайдеться варіант, який стане найвигіднішим і доступним рішенням для санвузла в новій квартирі чи в будинку.
Де купити ванну акрилову окремостоячу в Києві та інших містах України
Придбати високоякісне сантехнічне обладнання ТМ Excellent можна в офіційного представника - інтернет-магазині Complex-Trade. На веб-сайті доступні кращі пропозиції для найвимогливіших користувачів. 

ПІДПИСУЙТЕСЬ

на наші новини та спецпропозиції.