Обудова для ванн

Панель Excellent фронтальна для симетричних ванн Glamour (OBEX.GLA.14)
Купити

Панель Excellent фронтальна для симетричних ванн Glamour (OBEX.GLA.14)

Декоративні панелі для ванн з ABS-пластику з системою швидкого монтажу IZI System.·       Легкі панелі, виготовлені з матеріалу, що ідеально підходить для акрилових ванн·       Різноманітні розміри і форми – можна підібрати до кожної ванни·       Затискна система монтажу ·       Можливість обрізки панелі до потрібного розміру    Панель Excellent фронтальная для симметричных ванн Glamour (OBEX.GLA.14) подходит к ванне Excellent Glamour 1400x1400 Excellent Glamour (WAEX.GLA14WH)

5 064.85грн.
Панель Excellent фронтальна для симетричних ванн Glamour (OBEX.GLA.15)
Купити

Панель Excellent фронтальна для симетричних ванн Glamour (OBEX.GLA.15)

Декоративні панелі для ванн з AБС-пластику з системою швидкого монтажу IZI System.Панель Excellent фронтальна для симетричних ванн Glamour (OBEX.GLA.15) підходить для ванн Excellent Glamour 1500x1500 (WAEX.GLA15WH)

5 064.85грн.
Панель Excellent фронтальна для симетричних ванн Konsul (OBEX.KON.15WH)
Купити

Панель Excellent фронтальна для симетричних ванн Konsul (OBEX.KON.15WH)

Декоративні панелі для ванн з AБС-пластику з системою швидкого монтажу IZI System.• Легкі панелі, ви..

4 815.65грн.
Панель для ванн Excellent Be Spot (OBEX.BSF.16WH)
Купити

Панель для ванн Excellent Be Spot (OBEX.BSF.16WH)

Панель для ванни під плитку FLEX SYSTEM:Виготовлені із сучасного теплоізоляційного матеріалу – екстр..

6 280.75грн.
Панель для ванн Excellent бокова (OBEX.060.58WH)
Купити

Панель для ванн Excellent бокова (OBEX.060.58WH)

Панель для ванн Excellent бокова (OBEX.060.58WH) підходить до ванн Excellent M-Sfera ліва / права.Декоративні панелі для ванн з ABS-пластику з системою швидкого монтажу IZI System.• Легкі панелі, виготовлені з матеріалу, що ідеально підходить для акрилових ванн• Різноманітні розміри і форми – можна підібрати до кожної ванни• Затискна система монтажу• Можливість обрізки панелі до потрібного розміру

3 362.80грн.
Панель для ванн Excellent бокова (OBEX.067.58WH)
Купити

Панель для ванн Excellent бокова (OBEX.067.58WH)

Панель для ванн Excellent Sfera бокова ліва / права для ванн з ABS-пластику з системою швидкого монтажу IZI System. ✅ Безкоштовна доставка. ✅

0.00грн.
Панель для ванн Excellent бокова (OBEX.070.56WH)
Купити

Панель для ванн Excellent бокова (OBEX.070.56WH)

Панель для ванн Excellent бокова (OBEX.070.56WH) підходить для ванн Excellent AVA, Sekwana, Aquaria.Декоративні панелі для ванн з ABS-пластику з системою швидкого монтажу IZI System.·       Легкі панелі, виготовлені з матеріалу, що ідеально підходить для акрилових ванн·       Різноманітні розміри і форми – можна підібрати до кожної ванни·       Затискна система монтажу       Можливість обрізки панелі до потрібного розміру

3 113.60грн.
Панель для ванн Excellent бокова (OBEX.070.58WH)
Купити

Панель для ванн Excellent бокова (OBEX.070.58WH)

Панель Excellent бокова (OBEX.070.58WH)..

0.00грн.

Обудова для ванн

З давніх давен ванна кімната – це найважливіший куточок оселі. В різні часи по-різному люди сприймали поняття чистоти, але як було доведено історично, бути чистим означає бути здоровим. Також приймання ванни є гарантом зняття втоми та чудовим антидепресантом. Сама ванна є основним елементом ванної кімнати.

Основні критерії вибору ванни:

  • розмір, форма, дизайн;
  • матеріал та технологія виготовлення;
  • звичайна ванна чи з гідромасажною системо та хромотерапією.

Отже, у широчезному різновиді форм, якості матеріалів та функцій, яку все ж обрати?

В першу чергу, варто звернути увагу на сам матеріал виготовлення.

Зважте, що у наповненій ванній Ви проведете певну кількість часу, тому це має бути ванна, яка швидко нагрівається і довго зберігає тепло. Найкраще з цим справляються ванни з санітарного 100 % акрилу. ТМ Excellent для виробництва ванн використовує саме такий матеріал – 100% санітарний литий акрил Lucite (Англія). Такий матеріал має ряд переваг над іншими. Запобігає виникненню і розмноженню бактерій, плісняви, полегшує підтримання ванни в чистоті, стійкий до більшості засобів побутової хімії і косметики.

Завдяки акрилу, виготовленому за унікальною термічною технологією, наші ванни «теплі на дотик». Акрил стійкий до ультрафіолету. Акрилові ванни більш стійкі до подряпин і простіші в реставрації, ніж ванни з акриловим покриттям. Дно наших ванн посилене спеціальною плитою, товщиною 18 мм, що забезпечує ваннам міцність та стійкість.

Наступний вагомий критерій – форма і розмір виробу, адже від цього буде залежати положення тіла, а відповідно – і зручність перебування у ванні та можливість її розміщення під параметри, які дозволяє ванна кімната.

Ну і не менш важливо підібрати ванну, яка буде гарно вписуватись у дизайн. Для втілення будь-якої ідеї і вимоги в нашому широкому асортименті представлені прямокутні, кутові, овальні, круглі і окремостоячі ванни. Пропонуємо моделі для великих і маленьких ванних кімнат – в стилі гламур, сучасного мінімалізму.

Прагнучи задовольнити очікування наших клієнтів і бути в тренді, ми постійно розширюємо асортиментний ряд. Пропонуємо на сьогодні більше 30-ти моделей ванн.

Варіанти встановлення ванн.

За типом встановлення ванни поділяються на:

  • Окремостоячі, які розміщують посеред кімнати або біля стіни.
  • Вбудовані – встановлюються в ніші або у створеному підвищенні, подіумі, облицьовані керамічною плиткою, мозаїкою чи вологостійким матеріалом під дерево. Така ванна вимагає кваліфікованого спеціаліста при монтажі, значного простору та чималого бюджету. Ідеальною пропозицією будуть наші моделі SLIM з тонкими бортами 18 мм, завдяки чому створюється ефект цільної конструкції, що виглядає дуже естетично.
  • Кутові або прямокутні – монтуються пристінно, чудовий вибір, якщо питання малого простору актуальне.
  • Також в модельному ряді є ванна для двох, прямокутна – монтується пристінно і в подіум. Це свого роду міні-басейн. Для такої моделі використовують два підголовники.

Щоб розширити функціональні можливості ванни, можна придбати додаткові системи – гідромасажу, аеромасажу та хромотерапії, зі зручним регулюванням системи та багатьма додатковими опціями.

ПІДПИСУЙТЕСЬ

на наші новини та спецпропозиції.