Овальні ванни

Ванна акрилова кругла Excellent Great Arc 1600 Ф  (WAEX.GRE16WH)
Купити

Ванна акрилова кругла Excellent Great Arc 1600 Ф (WAEX.GRE16WH)

Кругла ванна Excellent Great Arc надзвичайно комфортна в користуванні, має зручні полички, на які можна змонтувати змішувач або регулятор гідромасажу. Призначена для великих приміщень.Ванна Excellent виконана з 100% санітарного литтєвого акрилу, що забезпечує не тільки естетичність, але й функціональність.Гарантія 20 років на зберігання кольору та форми виробу. Ванна доступна в комплекті з ніжками.      Посилена конструкція дна ванни – 18 мм.

32 072.40грн.
Ванна акрилова овальна Excellent Lumina 1900x955 (WAEX.LUM19WH)
Купити

Ванна акрилова овальна Excellent Lumina 1900x955 (WAEX.LUM19WH)

Excellent Lumina – велика овальна ванна, призначена для великих приміщень. Запроектована з думкою про найбільш вибагливого замовника. Є можливість монтажу як в подіумі, так і як окремостоячу.Ванна Excellent виконана з 100% санітарного литтєвого акрилу, що забезпечує не тільки естетичність, але й функціональність.Гарантія 20 років на зберігання кольору та форми виробу. Ванна доступна в комплекті з ніжками.      Посилена конструкція дна ванни – 18 мм.

20 686.00грн.
Система гідро-аеромасажна Excellent Inspire + Ванна Lumina 1900
Купити

Система гідро-аеромасажна Excellent Inspire + Ванна Lumina 1900

Нові повітряні масажні форсунки, що встановлюються на дні ванни, діаметром всього 18мм, що є меншим від ґудзика. Практично невідчутні під час купання 

160 000.00грн.

Овальні ванни

Ванна овальної форми - це відмінна альтернатива вже звичним прямокутним або іншим формам чаш. Овальна ванна займає в приміщенні зовсім небагато місця, тому на відміну від звичних прямокутних і великих квадратних купелів, можна поставити її в маленьку кімнату. Таку сантехніку прийнято вважати класичною, проте вона однаково добре підійде і для ванної в сільському стилі, і для сучасного санвузла.

Моделі такої форми в магазині сантехнічного обладнання Complex-Trade можна придбати різних розмірів та з різних матеріалів. Крім цього, вони можуть відрізнятися особливостями самої конструкції та варіантів її монтажу.

Особливості дизайну та встановлення

Чаша у вигляді овалу - це універсальна сантехніка, яка в будь-якому інтер'єрі виглядатиме чудово. Наприклад, в оформлену в східному стилі ванну кімнату краще встановити купіль з мідним покриттям, а для японського стилю мінімалізм відмінно підійде акрилова біла овальна ванна.

Способи встановлення цього виду сантехніки можна вибрати різні. Якщо у вас є бажання зробити чашу центром уваги, тоді овальна ванна, що окремо стоїть, в центрі кімнати - ідеальний варіант. Добре виглядатимуть ванни такої форми і в кутку, і біля стіни.

Для ванної невеликого розміру варто вибрати кутову модель. Єдина складність у процесі монтажу може виникнути, якщо ви вирішили поставити обладнання вздовж стіни - з'являється великий зазор між чашею та стіною. Однак сучасні дизайнери це не вважають проблемою, вони радять зробити нішу, яка точно повторюватиме контури самої купелі.

Спосіб монтажу кожен вибирає сам. Найчастіше ванни такої форми встановлюють на декоровані ніжки. Ціліснолиті моделі, що являють собою велику чашу, можна поставити безпосередньо на підлогу. Найскладніший і найдорожчий спосіб встановлення - вмонтована в підлогу ванна або купель на подіумі.

Овальні ванни - витонченість форм і плавність ліній

Обтікаючі плавні лінії предметів створюють відчуття спокою, гармонії та природності. Прямі лінії з гострими кутами - навпаки, створюють відчуття обмеженості, стриманості та суворості. Такі властивості можна застосувати і щодо форм сучасних ванн. Про овальні ванни можна сказати, що за своїм дизайном вони дуже ніжні та вишукані, їх заокруглені кути, плавні вигини форми подарують вам відчуття гармонії та комфорту.

Варіантів та оригінальних ідей встановлення таких ванн багато, все залежить від вашого смаку та можливостей.Дизайнери інтер'єру часто пропонують встановлювати овальні ванні по центру ванної кімнати або біля стінки, але не бажано заганяти таку красу в куток. Якщо кімната дозволяє, то овальну ванну можна вмонтувати в підлогу, це виглядатиме справді неповторно і чарівно.

ПІДПИСУЙТЕСЬ

на наші новини та спецпропозиції.