Аксесуари

Сифон для піддонів  Excellent ZERO 90 мм (INEX.1416.90)
Купити

Сифон для піддонів Excellent ZERO 90 мм (INEX.1416.90)

Excellent на світовому ринку 30 років, є одним з лідерів виробництва акрилових ванн, ванн із системами гідромасажу та хромотерапії, душових кабін, душових піддонів, фурнітури, кераміки, меблів для ванних кімнат.

1 316.98грн.

Аксесуари


ДУШОВІ ТРАПИ

Якщо Ви вирішили зекономити простір або ж задумали ванну кімнату у стилі мінімалізму, то в такому випадку дренажем буде служити душовий трап. Встановлюють його в душовій зоні без піддону і можливо без кабіни, тому відвід води відбувається через підлогу.

Душовий трап — це прямокутна решітка, через яку відбувається злив води з піллоги в каналізаційну систему. Зазвичай їх розміщують в центрі або в куті душової зони, з обов’язковим нахилом для зливу води.

Як доглядати?

Для того аби душовий трап прослужив довго, він потребує ретельного догляду. Найбільш розповсюджена проблема трапів - сміття. Так само як стік в ванній, в трапі може затримуватися волосся та різні забруднення, що затрудняє, а іноді зовсім перекриває попадання стічної води в каналізацію. Не дивлячись на це, чистити трапи дуже просто: знвмаєте решітку і чистите.

Душові трапи з нашої пропозиії комплектуються решітками двох видів – з нержавіючої сталі та під плитку, що дає змогу розширювати ідеї для доповнення дизайну.


ПІДПИСУЙТЕСЬ

на наші новини та спецпропозиції.
{**} {**} {**}