Яку обрати ванну

З давніх давен ванна кімната – це найважливіший куточок оселі.В різні часи по-різному люди сприймали поняття чистоти, але як було доведено історично, бути чистим означає бути здоровим.Також приймання ванни є гарантом зняття втоми та чудовим антидепресантом. Сама ванна є основним елементом ванної кімнати.

Основні критерії ванни:

  • розмір, форма, дизайн;
  • матеріал та технологія виготовлення;
  • звичайна ванна чи з гідромасажною системо та хромотерапією.

Отже у широчезному різновиді форм, якості матеріалів та функій, яку все ж обрати?

В першу чергу варто звернути увагу на сам матеріал виготовлення.

Зважте, що у наповненій ванній Ви проведете певну кількість часу, тому це має бути ванна, яка швидко нагрівається і довго зберігає тепло. Найкраще з цим справляються ванни з санітарного 100 % акрилу. ТМ Excellent для виробницва ванн використовує саме такий матеріал – 100 % санітарний литий акрил Lucite в-ва Англії. Такий матеріал має ряд переваг над іншими. Запобігає виникненню і розмноженню бактерій, плісняви, полегшує підтримання ванни в чистоті, стійкий до більшості засобів побутової хімії і косметики.

Завдяки акрилу, виготовленому за унікальною термічною технологією, наші ванни «теплі на дотик». Акрил стійкий до ультрафіолету. Акрилові ванни більш стійкі до подряпин і простіші в реставрації, ніж ванни з акриловим покриттям. Дно наших ванн посилене спеціальною плитою, товщиною 18 мм, що забезпечує ваннам міцність та стійкість.

Наступний, вагомий критерій – форма і розмір виробу, адже від цього буде залежити положення тіла, а відповідно і зручність перебування у ванні та можливість її розташування під параметри, які дозволяє ванна кімната.

Ну і не менш важливо підібрати ванну, яка буде гарно вписуватись у дизайн.

Для втілення будь якої ідеї і вимоги в нашому широкому асортименті представлені прямокутні, кутові, овальні, кругла і окремо стоячі ванни. Пропонуємо моделі для великих і маленьких ванних кімнат - в стилі гламур, сучасного мінімалізму.

Прагнучи задовольнити очікування наших клієнтів і бути в тренді, ми постійно розширюємо асортиментний ряд. Пропонуємо на сьогодні більше 30-ти моделей ванн.

Варіанти встановлення ванн.

За типом встановлення вани поділяються на:

  • Окремо стоячі, які розміщують посеред кімнати або біля стіни.
  • Вбудовані, встановлюються в ніші або у створеному підвщенні, подіумі, облицьовані керамічною пликтою, мозаїкою чи вологостійким матеріалом під дерево. Така ванна вимагає присутності спеціаліста при монтажі, великого простору та чималих грошей. Ідеальною пропозицією будуть наші моделі SLIM з тонкими бортами 18 мм, завдяки чому створюється ефект цільної конструкції і виглядає дуже естетично.
  • Кутові або прямокутні, монтуються пристінно, чудовий вибір, якщо питання малого простору актуальне.
  • Також в модельному ряді є ванна для двох, прямокутна, монтується пристінно і в подіум. Це свого роду міні басейн. Для такої моделі використовують два підголовники.

Щоб розширти можливість ванни можна придбати додаткові системи – гідромасажу, аеромасажу та хромотерапії, зі зруним регулюванням системи та багатьма додатковими опціями.

ПІДПИСУЙТЕСЬ

на наші новини та спецпропозиції.