+38 067 325 73 10
+38 067 373 31 96
+38 067 327 59 81

Мережа сервісних центрів по Україні

Гарантійні терміни Excellent:


  1. Excellent акрилові ванни - виробник надає 20-річну гарантію на незмінність кольору акрилового покриття  ( не застосовується до окремо стоячих ванн ).
  2. Excellent окремо стоячі акрилові ванни - виробник надає 5-річну гарантію на незмінність кольору акрилового покриття.
  3. Excellent та Axel змішувачі - виробник надає 5-річну гарантію на термін служби змішувача та на корпус змішувача ( не застосовується до actima ).
  4. Excellent аксесуари для ванної кімнати - виробник надає 5-річну гарантію ( не враховуючи компоненти, що підлягають природному зносу під час експлуатації ).
  5. Axel та Actima кераміка - виробник гарантує 5-річну гарантію на незмінність кольору та фабричні дефекти ( не застосовується до унітазів, на які надається 2 роки гарантії ).
  6. Excellent і Axel душові кабіни - виробник надає 5-річну гарантію ( не враховуючи компоненти, що підлягають природному зносу під час експлуатації, такі як покриття скла Clean Control та "DSG" Double Safe Glass ).
  7. Actima душові кабіни - виробник надає 2 + 3 роки гарантії, що означає: 2 роки повної гарантії та 3 роки безкоштовних запасних частин. Клієнт покриває лише витрати на послуги, які він може замовити за бажанням. Не враховуючи компоненти, що підлягають природному зносу під час експлуатації, такі як покриття скла Clean Control та "DSG" Double Safe Glass.
  8. Excellent гідромасаж - виробник надає гарантію 2 + 3 роки, 2 роки повної гарантії та 3 роки гарантії на водяні насоси і повітряні турбіни ( не застосовується для товару на експозиціях ).
  9. Інші товари та запчастини - виробник дає 2 роки гарантії.
  10. Excellent радіатори - гарантія 8 років.


Гарантійні терміни Stella:

2 роки на всю продукцію за умови правильної експлуатації.


Сервісний центр

Сервісний центр обслуговування:    Альтер-Сервіс


ПІДПИСУЙТЕСЬ

на наші новини та спецпропозиції.