Змішувачі для раковини

Змішувач Excellent для раковини Athena (ARAX.8501CR)
Купити

Змішувач Excellent для раковини Athena (ARAX.8501CR)

Серія змішувачів ATHENA від Excellent відмінний приклад витонченого класичного стилю без зайвої розкоші.Змішувач для раковини Excellent ATHENA (ARAX.8501CR) комплектується шлангами підводу води та донним клапаном click-clack.Змішувачі Excellent комплектуються керамічними картриджами SEDAL (Іспанія), KEROX (Угорщина) або HYDROPLAST (Італія), а також – аератором NEOPERL, що дозволяє розрахувати точну витрату води  незалежно від зміни тиску в системі.

6 556.00грн.
Змішувач Excellent для раковини Athena (ARAX.8502CR)
Купити

Змішувач Excellent для раковини Athena (ARAX.8502CR)

Змішувач для раковини. Виготовлений з латуні, покритої хромом. Дозволяє заощадити багато води: за до..

9 900.00грн.
Змішувач Excellent для раковини Calm (ARAC.5001CR)
Купити

Змішувач Excellent для раковини Calm (ARAC.5001CR)

Серія змішувачів CALM виконана в лаконічному дизайні та багата на м'які  симетричні лінії. Це  ідеальне рішення для сучасного інтер'єру в стилі мінімалізму.Змішувач для раковини Excellent CALM (ARAC.5001CR) комплектується шлангами підводу води та донним клапаном click-clack.Змішувачі Excellent комплектуються керамічними картриджами SEDAL (Іспанія), KEROX (Угорщина) або HYDROPLAST (Італія), а також – аератором NEOPERL, що дозволяє розрахувати точну витрату води  незалежно від зміни тиску в системі.

4 104.32грн.
Змішувач Excellent для раковини Calm (ARAC.5002CR)
Купити

Змішувач Excellent для раковини Calm (ARAC.5002CR)

Серія змішувачів CALM виконана в лаконічному дизайні та багата на м'які  симетричні лінії. Це  ідеальне рішення для сучасного інтер'єру в стилі мінімалізму.Змішувач для раковини Excellent CALM (ARAC.5002CR) комплектується шлангами підводу води та донним клапаном click-clack.Змішувачі Excellent комплектуються керамічними картриджами SEDAL (Іспанія), KEROX (Угорщина) або HYDROPLAST (Італія), а також – аератором NEOPERL, що дозволяє розрахувати точну витрату води  незалежно від зміни тиску в системі.

6 856.08грн.
Змішувач Excellent для раковини Clever (ARAC.4101CR)
Купити

Змішувач Excellent для раковини Clever (ARAC.4101CR)

Серія змішувачів CLEVER – ідеальне рішення для мінімалістичних та сучасних інтер’єрів.Змішувач для раковини Excellent CLEVER (ARAC.4101CR) комплектується шлангами підводу води та донним клапаном click-clack.Змішувачі Excellent комплектуються керамічними картриджами SEDAL (Іспанія), KEROX (Угорщина) або HYDROPLAST (Італія), а також – аератором NEOPERL, що дозволяє розрахувати точну витрату води  незалежно від зміни тиску в системі.

5 456.88грн.
Змішувач Excellent для раковини Clever (ARAC.4102CR)
Купити

Змішувач Excellent для раковини Clever (ARAC.4102CR)

Серія змішувачів CLEVER – ідеальне рішення для мінімалістичних та сучасних інтер’єрів.Змішувач для раковини Excellent CLEVER (ARAC.4102CR) комплектується шлангами підводу води та донним клапаном click-clack.Змішувачі Excellent комплектуються керамічними картриджами SEDAL (Іспанія), KEROX (Угорщина) або HYDROPLAST (Італія), а також – аератором NEOPERL, що дозволяє розрахувати точну витрату води  незалежно від зміни тиску в системі.

7 415.76грн.
Змішувач Excellent для раковини Clever 2.0 (ARAC.4115CR)
Купити

Змішувач Excellent для раковини Clever 2.0 (ARAC.4115CR)

Серія змішувачів CLEVER – ідеальне рішення для мінімалістичних та сучасних інтер’єрів.Змішувач настінний для раковини Excellent CLEVER (ARAC.4115CR) з донним клапаном click-clack в комплекті.Змішувачі Excellent комплектуються керамічними картриджами SEDAL (Іспанія), KEROX (Угорщина) або HYDROPLAST (Італія), а також – аератором NEOPERL, що дозволяє розрахувати точну витрату води  незалежно від зміни тиску в системі.

7 392.00грн.
Змішувач Excellent для раковини Clever 2.0 (AREX.4101GB)
Купити

Змішувач Excellent для раковини Clever 2.0 (AREX.4101GB)

Серія змішувачів CLEVER – ідеальне рішення для мінімалістичних та сучасних інтер’єрів.

6 600.00грн.
Змішувач Excellent для раковини Flower (ARAC.1301CR)
Купити

Змішувач Excellent для раковини Flower (ARAC.1301CR)

Колекція змішувачів Excellent FLOWER виконана в оригінальному класичному стилі з плавними округлими лініями.Змішувач для раковини Excellent FLOWER (ARAC.1301CR) комплектується шлангами підводу води та донним клапаном click-clack.Змішувачі Excellent комплектуються керамічними картриджами SEDAL (Іспанія), KEROX (Угорщина) або HYDROPLAST (Італія), а також – аератором NEOPERL, що дозволяє розрахувати точну витрату води  незалежно від зміни тиску в системі.

4 004.00грн.
Змішувач Excellent для раковини Noble (ARAC.4501CR)
Купити

Змішувач Excellent для раковини Noble (ARAC.4501CR)

Серія змішувачів NOBLE чудово впишеться у витончений інтер’єр ванної кімнати в класичному стилі.Змішувач для раковини Excellent NOBLE (ARAC.4501CR) комплектується донним клапаном click-clack.Змішувачі Excellent комплектуються керамічними картриджами SEDAL (Іспанія), KEROX (Угорщина) або HYDROPLAST (Італія), а також – аератором NEOPERL, що дозволяє розрахувати точну витрату води  незалежно від зміни тиску в системі.

4 384.16грн.
Змішувач Excellent для раковини Platania (ARAX.7001CR)
Купити

Змішувач Excellent для раковини Platania (ARAX.7001CR)

Колекція змішувачів PLATANIA уособлює досконалість простих ліній в поєднанні з витонченою легкістю форм.Змішувач для раковини Excellent PLATANIA (ARAX.7001CR) комплектується шлангами підводу води та донним клапаном click-clack.Змішувачі Excellent комплектуються керамічними картриджами SEDAL (Іспанія), KEROX (Угорщина) або HYDROPLAST (Італія), а також – аератором NEOPERL, що дозволяє розрахувати точну витрату води  незалежно від зміни тиску в системі.

5 940.00грн.

Змішувачі для раковини

Змішувачі для умивальника TM Excellent

Умивальник являє собою один з найбільш функціональних предметів сантехніки, без якого просто неможливо обійтися в сучасному будинку, квартирі або офісі. Пересвідчитися в цьому можна, зазирнувши в каталог магазину Complex-Trade. Щоб забезпечити його бездоганну функціональність, раковину потрібно доповнити відповідним змішувачем. Для їх виробництва можуть використовуватися найрізноманітніші матеріали. Найбільш міцними на практиці виявляються вироби, при створенні яких використаний метал або його сплав. Така продукція зазвичай має спеціальне покриття, завдяки якому поліпшується не тільки зовнішній вигляд, але і експлуатаційні якості.

Види змішувачів для умивальника
У кожної моделі змішувача є ряд особливостей, на які варто звернути увагу в процесі покупки. Лише уважно вивчивши особливості кріплення, управління та технічні характеристики виробу, можна прийти до висновку про те, який саме змішувач краще придбати для комплектації раковини.

Види монтажу
Для початку визначимося з варіантами монтажу, які пропонують виробники. Серед найбільш популярних способів встановлення можна виділити:
-врізні
-настінні
-на виріб

Змішувач для раковини настінного типу є одним з найпоширеніших. Він підключається безпосередньо до трубопроводу через водні розетки. Конструкція фіксується на стіні або може бути трохи втоплена в неї, щоб зробити кран більш компактним. Настінний змішувач фіксується на гайках, які максимально легко розкрутити в разі необхідності, не завдаючи ніякої шкоди самій раковині.

Поверхневі вироби монтують на вертикальні поверхні, після чого фіксують за допомогою гвинтів або шпилькового кріплення. Гаечная фіксація вважається більш надійним варіантом, але може використовуватися не на всіх поверхнях. До того ж монтаж на шпильках є більш простим і зручним.

Якщо ви збираєтеся купити змішувач для умивальника в сучасний інтер'єр, то звернути увагу на вбудовувану сантехніку. Даний вид змішувача монтують безпосередньо на раковині, для чого в ній має бути передбачено функціональне отвір. Дуже важливо переконатися в тому, що отвір відповідає розмірам вироби, так як самостійне свердління або розсвердлювання отворів може призвести до деформації умивальника. Не менш важливим моментом є вибір способу фіксації, який повинен гарантувати міцність і не завдавати механічних пошкоджень сантехніці в процесі експлуатації."


Типи управління
Розбираючись в тому, який тип управління краще підійде для раковини, варто звернути увагу на всі існуючі варіанти і порівняти їх між собою:
-двохвентильні
-двохважелеві
-джойстиковые
-одновентильные
-одноважільні
-сенсорні

Замовляючи змішувач для умивальника, багато покупців мають на увазі використання саме одноважільних пристроїв. Вони неймовірно поширені на ринку, тому представлені сотнями різних моделей. Виріб цікаво тим, що дозволяє з допомогою одного рухомого важеля контролювати температуру і тиск. Змішувач оснащується єдиною ручкою, яка безперешкодно обертається у вертикальній (змінює напір води) і горизонтальної (коригує температуру) площині.

Коли потрібно більше надійний змішувач для умивальника, краще скористатися двухвентильным виробом. Саме вони використовувалися впродовж всієї радянської епохи і добре знайомі представникам старшого покоління. Незважаючи на свій архаїчний вигляд, пристрій відрізняється високою міцністю і чудовими експлуатаційними якостями. Кожен вентиль відповідає за подачу теплої або холодної води, тому точність настройки буде досить високою. Двохвентильний змішувач для умивальника в свою чергу поділяється на такі види:
-оборотні
-напівперевертня

Вивчаючи представлені на ринку змішувачі, обов'язково зверніть увагу на двохважелеві моделі. Вони відрізняються тим, що регулювання відбувається не з однієї, а двома важелями, один з яких відповідає за потік води, а другий контролює її температуру. Такі вироби досить прості в управлінні і обслуговуванні, тому можуть стати ідеальним доповненням для ванної кімнати.

Безконтактний метод управління сьогодні стає більш затребуваним. Такий змішувач для раковини має спеціальний датчик, який фіксує появу рук під виливом і активує подачу води. Нерідко електронні змішувачі також доповнюються термостатом, що дозволяє запам'ятати температуру води і попередньо змішувати її, тому власникові не доведеться кожного разу налаштовувати характеристики рідини перед використанням пристрою.

Найпопулярніші виробники змішувачів для раковини у Complex-Trade
Якщо ви давно шукали інтернет-магазин, який зможе запропонувати широкий вибір сантехніки за вигідними цінами, то ми завжди раді забезпечити вас якісною продукцією від Європейського виробника Excellent, а також детальними консультаціями.  

ПІДПИСУЙТЕСЬ

на наші новини та спецпропозиції.
{**} {**} {**}