Змішувач для раковини

Змішувач Excellent для раковини Apomea (ARAX.6002CR)
Купити

Змішувач Excellent для раковини Apomea (ARAX.6002CR)

Лаконічний дизайн виробів колекції APOMEA в поєднанні з сучасними тенденціями додадуть в інтер'єр ванної кімнати легкість і невимушену атмосферу.Змішувач для раковини Excellent APOMEA (ARAX.6002CR) комплектується шлангами підводу води та донним клапаном click-clack.Змішувачі Excellent комплектуються керамічними картриджами SEDAL (Іспанія), KEROX (Угорщина) або HYDROPLAST (Італія), а також – аератором NEOPERL, що дозволяє розрахувати точну витрату води  незалежно від зміни тиску в системі.

0.00грн.
Змішувач Excellent для раковини Calm (ARAC.5001CR)
Купити

Змішувач Excellent для раковини Calm (ARAC.5001CR)

Серія змішувачів CALM виконана в лаконічному дизайні та багата на м'які  симетричні лінії. Це  ідеальне рішення для сучасного інтер'єру в стилі мінімалізму.Змішувач для раковини Excellent CALM (ARAC.5001CR) комплектується шлангами підводу води та донним клапаном click-clack.Змішувачі Excellent комплектуються керамічними картриджами SEDAL (Іспанія), KEROX (Угорщина) або HYDROPLAST (Італія), а також – аератором NEOPERL, що дозволяє розрахувати точну витрату води  незалежно від зміни тиску в системі.

3 264.80грн.
Змішувач Excellent для раковини Calm (ARAC.5002CR)
Купити

Змішувач Excellent для раковини Calm (ARAC.5002CR)

Серія змішувачів CALM виконана в лаконічному дизайні та багата на м'які  симетричні лінії. Це  ідеальне рішення для сучасного інтер'єру в стилі мінімалізму.Змішувач для раковини Excellent CALM (ARAC.5002CR) комплектується шлангами підводу води та донним клапаном click-clack.Змішувачі Excellent комплектуються керамічними картриджами SEDAL (Іспанія), KEROX (Угорщина) або HYDROPLAST (Італія), а також – аератором NEOPERL, що дозволяє розрахувати точну витрату води  незалежно від зміни тиску в системі.

5 453.70грн.
Змішувач Excellent для раковини Clever (ARAC.4101CR)
Купити

Змішувач Excellent для раковини Clever (ARAC.4101CR)

Серія змішувачів CLEVER – ідеальне рішення для мінімалістичних та сучасних інтер’єрів.Змішувач для раковини Excellent CLEVER (ARAC.4101CR) комплектується шлангами підводу води та донним клапаном click-clack.Змішувачі Excellent комплектуються керамічними картриджами SEDAL (Іспанія), KEROX (Угорщина) або HYDROPLAST (Італія), а також – аератором NEOPERL, що дозволяє розрахувати точну витрату води  незалежно від зміни тиску в системі.

4 340.70грн.
Змішувач Excellent для раковини Clever (ARAC.4101CRO)
Купити

Змішувач Excellent для раковини Clever (ARAC.4101CRO)

Серія змішувачів CLEVER – ідеальне рішення для мінімалістичних та сучасних інтер’єрів.Змішувач для раковини Excellent CLEVER (ARAC.4101CRO) комплектується шлангами підводу води та донним клапаном click-clack.Змішувачі Excellent комплектуються керамічними картриджами SEDAL (Іспанія), KEROX (Угорщина) або HYDROPLAST (Італія), а також – аератором NEOPERL, що дозволяє розрахувати точну витрату води  незалежно від зміни тиску в системі.

3 005.10грн.
Змішувач Excellent для раковини Clever (ARAC.4102CR)
Купити

Змішувач Excellent для раковини Clever (ARAC.4102CR)

Серія змішувачів CLEVER – ідеальне рішення для мінімалістичних та сучасних інтер’єрів.Змішувач для раковини Excellent CLEVER (ARAC.4102CR) комплектується шлангами підводу води та донним клапаном click-clack.Змішувачі Excellent комплектуються керамічними картриджами SEDAL (Іспанія), KEROX (Угорщина) або HYDROPLAST (Італія), а також – аератором NEOPERL, що дозволяє розрахувати точну витрату води  незалежно від зміни тиску в системі.

5 898.90грн.
Змішувач Excellent для раковини Clever (ARAC.4115CR)
Купити

Змішувач Excellent для раковини Clever (ARAC.4115CR)

Серія змішувачів CLEVER – ідеальне рішення для мінімалістичних та сучасних інтер’єрів.Змішувач настінний для раковини Excellent CLEVER (ARAC.4115CR) з донним клапаном click-clack в комплекті.Змішувачі Excellent комплектуються керамічними картриджами SEDAL (Іспанія), KEROX (Угорщина) або HYDROPLAST (Італія), а також – аератором NEOPERL, що дозволяє розрахувати точну витрату води  незалежно від зміни тиску в системі.

4 192.30грн.
Акція Діє до закінчення товарних запасів
Змішувач Excellent для раковини Flower (ARAC.1301CR)
Купити

Змішувач Excellent для раковини Flower (ARAC.1301CR)

Колекція змішувачів Excellent FLOWER виконана в оригінальному класичному стилі з плавними округлими лініями.Змішувач для раковини Excellent FLOWER (ARAC.1301CR) комплектується шлангами підводу води та донним клапаном click-clack.Змішувачі Excellent комплектуються керамічними картриджами SEDAL (Іспанія), KEROX (Угорщина) або HYDROPLAST (Італія), а також – аератором NEOPERL, що дозволяє розрахувати точну витрату води  незалежно від зміни тиску в системі.

1 751.75грн. 3 185.00грн.
Змішувач Excellent для раковини Noble (ARAC.4501CR)
Купити

Змішувач Excellent для раковини Noble (ARAC.4501CR)

Серія змішувачів NOBLE чудово впишеться у витончений інтер’єр ванної кімнати в класичному стилі.Змішувач для раковини Excellent NOBLE (ARAC.4501CR) комплектується донним клапаном click-clack.Змішувачі Excellent комплектуються керамічними картриджами SEDAL (Іспанія), KEROX (Угорщина) або HYDROPLAST (Італія), а також – аератором NEOPERL, що дозволяє розрахувати точну витрату води  незалежно від зміни тиску в системі.

3 487.40грн.
Змішувач Excellent для раковини Platania (ARAX.7001CR)
Купити

Змішувач Excellent для раковини Platania (ARAX.7001CR)

Колекція змішувачів PLATANIA уособлює досконалість простих ліній в поєднанні з витонченою легкістю форм.Змішувач для раковини Excellent PLATANIA (ARAX.7001CR) комплектується шлангами підводу води та донним клапаном click-clack.Змішувачі Excellent комплектуються керамічними картриджами SEDAL (Іспанія), KEROX (Угорщина) або HYDROPLAST (Італія), а також – аератором NEOPERL, що дозволяє розрахувати точну витрату води  незалежно від зміни тиску в системі.

3 920.00грн.

Змішувач для раковини

Змішувачі у ванній кімнаті це предмет в першу чергу максимально функціональний, адже відповідає за подачу води, а також вагомий елемент інтер’єру. Тому дуже важливо підібрати правильний бренд.

Основа змішувача - це латунь, матеріал, який на сьогодні є найоптимальнішим для виготовлення даної групи товарів. Готовий виріб обов’язково покривають відповідним шаром хрому.

Змішувачі класифікуються за такими основними різновидами:

 • Механічні та термостатичні.
 • З однією ручкою або двома вентилями.

Механічні – змішувачі, робота яких полягає в тому щоб, відкривши воду (підняти ручку або повернути вентель) Ви, крутячи його в різні сторони, вручну регулюєте температуру води.

Термостатичні - основною метою яких є отримати на виході змішувача стабільну і постійну температуру, незалежно від напору води в трубопроводі. Такий механізм не тільки відмінно справляється з поставленим завданням, але і має зручне управління і прекрасний зовнішній вигляд.

Найважливішою складовою змішувача є КАРТРИДЖ.  Він обов’язково має бути керамічним, і відповідно до розміру виробу картридж повинен бути певного розміру. Компанія Excellent використовує комплектуючі лише відомих та перевірених європейських виробників. Для своїх змішувачів використовуємо картриджі SEDAL виробництва Іспанії. Також важливим є аератор, змонтований на виливі, цілком здатний обмежити потік води без всякого зниження тиску струменя в крані. NEOPERL це саме той аератор, який допоможе з економити.

Щодо виливу, то вони бувають різної довжини, і є однією з характеристик призначення агрегату: з которким виливом – для ванни і раковини, з довгим – для раковини настінні, для раковини високі, для ванни і кухні. Змішувач для біде має свою індивідуальну форму виливу.

Найбільш поширена модель – з однією ручкою. Вона має сучасний вигляд і є дуже зручною у користуванні. Щоб включити воду достатньо підняти ручку, а для змішування холодної і гарячої води ручку повертають з права на ліво і навпаки.

Обираючи змішувач, зверніть увагу на моделі з вентелями. Щоби відкрити воду чи встановити потрібну температуру, Вам доведеться зробити більше дій. Перевагою є економний розхід води, який контролюється вентилями. Ззовні такі змішувачі виглядають естетично і вписуються в інтер’єр в класичному стилі.

Важливо щоб сантехніка була підібрана в одному стилі, тому обирайте змішувачі різного призначення в одній колекції.

В модельному ряді Excellent 12 колекцій змішувачів:

 • Для ванни
 • Для ванни окремо стоячий
 • Для ванни врізний на борт
 • Для душу
 • Для ванни і душу прихованого монтажу (на 2 точки подачі води)
 • Для ванни і душу прихованого монтажу (на 3 точки подачі води, термостат)
 • Для раковини
 • Для раковини настінний
 • Для раковини високий
 • Для біде


ПІДПИСУЙТЕСЬ

на наші новини та спецпропозиції.