Змішувач для біде

Акція Діє до закінчення товарних запасів
Змішувач Excellent для біде Apomea (ARAX.6003CR)
Купити

Змішувач Excellent для біде Apomea (ARAX.6003CR)

Лаконічний дизайн виробів колекції APOMEA в поєднанні з сучасними тенденціями додадуть в інтер'єр ванної кімнати легкість і невимушену атмосферу.Змішувач для біде Excellent APOMEA (ARAX.6003CR) комплектується шлангами підводу води та донним клапаном click-clack.Змішувачі Excellent комплектуються керамічними картриджами SEDAL (Іспанія), KEROX (Угорщина) або HYDROPLAST (Італія), а також – аератором NEOPERL, що дозволяє розрахувати точну витрату води  незалежно від зміни тиску в системі.

2 233.00грн. 4 060.00грн.
Акція Діє до закінчення товарних запасів
Змішувач Excellent для біде Athena (ARAX.8503CR)
Купити

Змішувач Excellent для біде Athena (ARAX.8503CR)

Змішувач Excellent Athena (ARAX.8503CR)

2 829.75грн. 5 145.00грн.
Змішувач Excellent для біде Calm (ARAC.5003CR)
Купити

Змішувач Excellent для біде Calm (ARAC.5003CR)

Серія змішувачів CALM виконана в лаконічному дизайні та багата на м'які  симетричні лінії. Це  ідеальне рішення для сучасного інтер'єру в стилі мінімалізму.Змішувач для біде Excellent CALM (ARAC.5003CR) комплектується шлангами підводу води та донним клапаном click-clack.Змішувачі Excellent комплектуються керамічними картриджами SEDAL (Іспанія), KEROX (Угорщина) або HYDROPLAST (Італія), а також – аератором NEOPERL, що дозволяє розрахувати точну витрату води  незалежно від зміни тиску в системі.

3 672.90грн.
Акція Діє до закінчення товарних запасів
Змішувач Excellent для біде Roma (ARAX.8103CR)
Купити

Змішувач Excellent для біде Roma (ARAX.8103CR)

Сучасний дизайн колекції ROMA поєднує в собі строгі геометричні лінії і функціональність, що підкреслює виразність інтер'єру ванної кімнати.Змішувач для біде Excellent ROMA (ARAX.8103CR) комплектується донним клапаном click-clack.Змішувачі Excellent комплектуються керамічними картриджами SEDAL (Іспанія), KEROX (Угорщина) або HYDROPLAST (Італія), а також – аератором NEOPERL, що дозволяє розрахувати точну витрату води  незалежно від зміни тиску в системі.

3 272.50грн. 5 950.00грн.
Змішувач Excellent для біде Square (ARAC.1503CR)
Купити

Змішувач Excellent для біде Square (ARAC.1503CR)

Змішувачі колекції SQUARE вирізняються стильним дизайном і чіткими прямими лініями, які підкреслюють лаконічність і привабливий вигляд виробів.Змішувач для біде Excellent SQUARE (ARAC.1503CR) комплектується донним клапаном click-clack.Змішувачі Excellent комплектуються керамічними картриджами SEDAL (Іспанія), KEROX (Угорщина) або HYDROPLAST (Італія), а також – аератором NEOPERL, що дозволяє розрахувати точну витрату води  незалежно від зміни тиску в системі.

3 227.70грн.
Змішувач для біде Excellent Keria (AREX.2003CR)
Купити

Змішувач для біде Excellent Keria (AREX.2003CR)

Серія змішувачів KERIA - це ретельно підібрані вироби, що ефективно поєднують гармонійний дизайн, функціональність та високоякісні компоненти. Змішувач для біде Excellent KERIA (AREX.2003CR).Змішувачі Excellent комплектуються керамічними картриджами SEDAL (Іспанія), KEROX (Угорщина) або HYDROPLAST (Італія), а також – аератором NEOPERL, що дозволяє розрахувати точну витрату води  незалежно від зміни тиску в системі.

0.00грн.
Змішувач для біде Excellent Oxalia (AREX.9003CR)
Купити

Змішувач для біде Excellent Oxalia (AREX.9003CR)

Серія змішувачів Oxalia є чудовим рішенням для найвибагливіших користувачів. Змішувач для біде Excellent OXALIA (AREX.9003CR) комплектується шлангами підводу води.Змішувачі Excellent комплектуються керамічними картриджами SEDAL (Іспанія), KEROX (Угорщина) або HYDROPLAST (Італія), а також – аератором NEOPERL, що дозволяє розрахувати точну витрату води  незалежно від зміни тиску в системі.

4 340.70грн.
Змішувач для біде Excellent PI (AREX.1204CR)
Купити

Змішувач для біде Excellent PI (AREX.1204CR)

Серія змішувачів PI – це широка лінійка, створена з увагою до кожної деталі. Вона вирізняється якістю виготовлення та функціональними рішеннями. Великою перевагою серії Pi є наявність у 4 трендових кольорах: класичний хром, чисто білий, золото та елегантний матовий чорний.Змішувач для біде Excellent PI (AREX.1204CR)Змішувачі Excellent комплектуються керамічними картриджами SEDAL (Іспанія), KEROX (Угорщина) або HYDROPLAST (Італія), а також – аератором NEOPERL, що дозволяє розрахувати точну витрату води  незалежно від зміни тиску в системі.

0.00грн.
Змішувач для біде Keria чорний (AREX.2003BL)
Купити

Змішувач для біде Keria чорний (AREX.2003BL)

Серія змішувачів KERIA - це ретельно підібрані вироби, що ефективно поєднують гармонійний дизайн, функціональність та високоякісні компоненти. Змішувач для біде Excellent KERIA чорний (AREX.2003BL).Змішувачі Excellent комплектуються керамічними картриджами SEDAL (Іспанія), KEROX (Угорщина) або HYDROPLAST (Італія), а також – аератором NEOPERL, що дозволяє розрахувати точну витрату води  незалежно від зміни тиску в системі.

5 453.70грн.

Змішувач для біде

Змішувачі у ванній кімнаті це предмет в першу чергу максимально функціональний, адже відповідає за подачу води, а також вагомий елемент інтер’єру. Тому дуже важливо підібрати правильний бренд.

Основа змішувача - це латунь, матеріал, який на сьогодні є найоптимальнішим для виготовлення даної групи товарів. Готовий виріб обов’язково покривають відповідним шаром хрому.

Змішувачі класифікуються за такими основними різновидами:

 • Механічні та термостатичні.
 • З однією ручкою або двома вентилями.

Механічні – змішувачі, робота яких полягає в тому щоб, відкривши воду (підняти ручку або повернути вентель) Ви, крутячи його в різні сторони, вручну регулюєте температуру води.

Термостатичні - основною метою яких є отримати на виході змішувача стабільну і постійну температуру, незалежно від напору води в трубопроводі. Такий механізм не тільки відмінно справляється з поставленим завданням, але і має зручне управління і прекрасний зовнішній вигляд.

Найважливішою складовою змішувача є КАРТРИДЖ.  Він обов’язково має бути керамічним, і відповідно до розміру виробу картридж повинен бути певного розміру. Компанія Excellent використовує комплектуючі лише відомих та перевірених європейських виробників. Для своїх змішувачів використовуємо картриджі SEDAL виробництва Іспанії. Також важливим є аератор, змонтований на виливі, цілком здатний обмежити потік води без всякого зниження тиску струменя в крані. NEOPERL це саме той аератор, який допоможе з економити.

Щодо виливу, то вони бувають різної довжини, і є однією з характеристик призначення агрегату: з которким виливом – для ванни і раковини, з довгим – для раковини настінні, для раковини високі, для ванни і кухні. Змішувач для біде має свою індивідуальну форму виливу.

Найбільш поширена модель – з однією ручкою. Вона має сучасний вигляд і є дуже зручною у користуванні. Щоб включити воду достатньо підняти ручку, а для змішування холодної і гарячої води ручку повертають з права на ліво і навпаки.

Обираючи змішувач, зверніть увагу на моделі з вентелями. Щоби відкрити воду чи встановити потрібну температуру, Вам доведеться зробити більше дій. Перевагою є економний розхід води, який контролюється вентилями. Ззовні такі змішувачі виглядають естетично і вписуються в інтер’єр в класичному стилі.

Важливо щоб сантехніка була підібрана в одному стилі, тому обирайте змішувачі різного призначення в одній колекції.

В модельному ряді Excellent 12 колекцій змішувачів:

 • Для ванни
 • Для ванни окремо стоячий
 • Для ванни врізний на борт
 • Для душу
 • Для ванни і душу прихованого монтажу (на 2 точки подачі води)
 • Для ванни і душу прихованого монтажу (на 3 точки подачі води, термостат)
 • Для раковини
 • Для раковини настінний
 • Для раковини високий
 • Для біде


ПІДПИСУЙТЕСЬ

на наші новини та спецпропозиції.