Змішувач для ванни

Змішувач Excellent (3 точки) Krotos (AREX.8036CR)
Купити

Змішувач Excellent (3 точки) Krotos (AREX.8036CR)

- 3 точки витоку- прихований монтаж- механічний вимикач- вмонтована фіксація- голівка Kerox, кераміч..

0.00грн.
Акція Діє до закінчення товарних запасів
Змішувач Excellent для ванни Active (ARAC.1005CR)
Купити

Змішувач Excellent для ванни Active (ARAC.1005CR)

Змішувачі колекції ACTIVE мають привабливий дизайн, виконаний з урахуванням сучасних тенденцій, що поєднанується з функціональністю і якісним виконанням.Змішувач для ванни настінного монтажу Excellent ACTIVE (ARAC.1005CR).Змішувачі Excellent комплектуються керамічними картриджами SEDAL (Іспанія), KEROX (Угорщина) або HYDROPLAST (Італія), а також – аератором NEOPERL, що дозволяє розрахувати точну витрату води  незалежно від зміни тиску в системі.

2 002.00грн. 3 640.00грн.
Змішувач Excellent для ванни Active окремостоячий (ARAC.1056CR)
Купити

Змішувач Excellent для ванни Active окремостоячий (ARAC.1056CR)

Змішувачі колекції ACTIVE мають привабливий дизайн, виконаний з урахуванням сучасних тенденцій, що поєднанується з функціональністю і якісним виконанням.Змішувач для окремостоячої ванни Excellent ACTIVE (ARAC.1056CR) йде в комплекті з душовим шлангом 150 см і однофункційним ручним душем.Змішувачі Excellent комплектуються керамічними картриджами SEDAL (Іспанія), KEROX (Угорщина) або HYDROPLAST (Італія), а також – аератором NEOPERL, що дозволяє розрахувати точну витрату води  незалежно від зміни тиску в системі.

15 505.00грн.
Акція Діє до закінчення товарних запасів
Змішувач Excellent для ванни Apomea (ARAX.6005CR)
Купити

Змішувач Excellent для ванни Apomea (ARAX.6005CR)

Лаконічний дизайн виробів колекції APOMEA в поєднанні з сучасними тенденціями додадуть в інтер'єр ванної кімнати легкість і невимушену атмосферу.Змішувач для ванни настінного монтажу Excellent APOMEA (ARAX.6005CR).Змішувачі Excellent комплектуються керамічними картриджами SEDAL (Іспанія), KEROX (Угорщина) або HYDROPLAST (Італія), а також – аератором NEOPERL, що дозволяє розрахувати точну витрату води  незалежно від зміни тиску в системі.

3 157.00грн. 5 740.00грн.
Акція Діє до закінчення товарних запасів
Змішувач Excellent для ванни Athena (ARAX.8505CR)
Купити

Змішувач Excellent для ванни Athena (ARAX.8505CR)

Серія змішувачів ATHENA від Excellent відмінний приклад витонченого класичного стилю без зайвої розкоші.Змішувач для ванни настінного монтажу Excellent ATHENA (ARAX.8505CR).Змішувачі Excellent комплектуються керамічними картриджами SEDAL (Іспанія), KEROX (Угорщина) або HYDROPLAST (Італія), а також – аератором NEOPERL, що дозволяє розрахувати точну витрату води  незалежно від зміни тиску в системі.

3 465.00грн. 6 300.00грн.
Змішувач Excellent для ванни Calm (ARAC.5005CR)
Купити

Змішувач Excellent для ванни Calm (ARAC.5005CR)

Серія змішувачів CALM виконана в лаконічному дизайні та багата на м'які  симетричні лінії. Це  ідеальне рішення для сучасного інтер'єру в стилі мінімалізму.Змішувач для ванни настінного монтажу Excellent CALM (ARAC.5005CR).Змішувачі Excellent комплектуються керамічними картриджами SEDAL (Іспанія), KEROX (Угорщина) або HYDROPLAST (Італія), а також – аератором NEOPERL, що дозволяє розрахувати точну витрату води  незалежно від зміни тиску в системі.

4 489.10грн.
Змішувач Excellent для ванни Clever (ARAC.4105CR)
Купити

Змішувач Excellent для ванни Clever (ARAC.4105CR)

Серія змішувачів CLEVER – ідеальне рішення для мінімалістичних та сучасних інтер’єрів.Змішувачі Excellent комплектуються керамічними картриджами SEDAL (Іспанія), KEROX (Угорщина) або HYDROPLAST (Італія), а також – аератором NEOPERL, що дозволяє розрахувати точну витрату води  незалежно від зміни тиску в системі.Змішувач для ванни настінного монтажу Excellent CLEVER (ARAC.4105CR).

5 565.00грн.
Змішувач Excellent для ванни Galisa окремостоячий (ARAX.5055CR)
Купити

Змішувач Excellent для ванни Galisa окремостоячий (ARAX.5055CR)

Змішувач Excellent для ванни Galisa монтаж на підлогу (ARAX.5055CR)

28 641.20грн.
Змішувач Excellent для ванни Noble (ARAC.4505CR)
Купити

Змішувач Excellent для ванни Noble (ARAC.4505CR)

Серія змішувачів NOBLE чудово впишеться у витончений інтер’єр ванної кімнати в класичному стилі.Змішувач для ванни настінного монтажу Excellent NOBLE (ARAC.4505CR).Змішувачі Excellent комплектуються керамічними картриджами SEDAL (Іспанія), KEROX (Угорщина) або HYDROPLAST (Італія), а також – аератором NEOPERL, що дозволяє розрахувати точну витрату води  незалежно від зміни тиску в системі.

4 823.00грн.
Акція Діє до закінчення товарних запасів
Змішувач Excellent для ванни Platania (ARAX.7005CR)
Купити

Змішувач Excellent для ванни Platania (ARAX.7005CR)

Колекція змішувачів PLATANIA уособлює досконалість простих ліній в поєднанні з витонченою легкістю форм.Змішувач для ванни настінного монтажу Excellent PLATANIA (ARAX.7005CR).Змішувачі Excellent комплектуються керамічними картриджами SEDAL (Іспанія), KEROX (Угорщина) або HYDROPLAST (Італія), а також – аератором NEOPERL, що дозволяє розрахувати точну витрату води  незалежно від зміни тиску в системі.

2 656.50грн. 4 830.00грн.
Акція Діє до закінчення товарних запасів
Змішувач Excellent для ванни Roma (ARAX.8105CR)
Купити

Змішувач Excellent для ванни Roma (ARAX.8105CR)

Сучасний дизайн колекції ROMA поєднує в собі строгі геометричні лінії і функціональність, що підкреслює виразність інтер'єру ванної кімнати.Змішувач для ванни настінного монтажу Excellent ROMA (ARAX.8105CR).Змішувачі Excellent комплектуються керамічними картриджами SEDAL (Іспанія), KEROX (Угорщина) або HYDROPLAST (Італія), а також – аератором NEOPERL, що дозволяє розрахувати точну витрату води  незалежно від зміни тиску в системі.

4 081.00грн. 7 420.00грн.

Змішувач для ванни

Змішувачі у ванній кімнаті це предмет в першу чергу максимально функціональний, адже відповідає за подачу води, а також вагомий елемент інтер’єру. Тому дуже важливо підібрати правильний бренд.

Основа змішувача - це латунь, матеріал, який на сьогодні є найоптимальнішим для виготовлення даної групи товарів. Готовий виріб обов’язково покривають відповідним шаром хрому.

Змішувачі класифікуються за такими основними різновидами:

 • Механічні та термостатичні.
 • З однією ручкою або двома вентилями.

Механічні – змішувачі, робота яких полягає в тому щоб, відкривши воду (підняти ручку або повернути вентель) Ви, крутячи його в різні сторони, вручну регулюєте температуру води.

Термостатичні - основною метою яких є отримати на виході змішувача стабільну і постійну температуру, незалежно від напору води в трубопроводі. Такий механізм не тільки відмінно справляється з поставленим завданням, але і має зручне управління і прекрасний зовнішній вигляд.

Найважливішою складовою змішувача є КАРТРИДЖ.  Він обов’язково має бути керамічним, і відповідно до розміру виробу картридж повинен бути певного розміру. Компанія Excellent використовує комплектуючі лише відомих та перевірених європейських виробників. Для своїх змішувачів використовуємо картриджі SEDAL виробництва Іспанії. Також важливим є аератор, змонтований на виливі, цілком здатний обмежити потік води без всякого зниження тиску струменя в крані. NEOPERL це саме той аератор, який допоможе з економити.

Щодо виливу, то вони бувають різної довжини, і є однією з характеристик призначення агрегату: з которким виливом – для ванни і раковини, з довгим – для раковини настінні, для раковини високі, для ванни і кухні. Змішувач для біде має свою індивідуальну форму виливу.

Найбільш поширена модель – з однією ручкою. Вона має сучасний вигляд і є дуже зручною у користуванні. Щоб включити воду достатньо підняти ручку, а для змішування холодної і гарячої води ручку повертають з права на ліво і навпаки.

Обираючи змішувач, зверніть увагу на моделі з вентелями. Щоби відкрити воду чи встановити потрібну температуру, Вам доведеться зробити більше дій. Перевагою є економний розхід води, який контролюється вентилями. Ззовні такі змішувачі виглядають естетично і вписуються в інтер’єр в класичному стилі.

Важливо щоб сантехніка була підібрана в одному стилі, тому обирайте змішувачі різного призначення в одній колекції.

В модельному ряді Excellent 12 колекцій змішувачів:

 • Для ванни
 • Для ванни окремо стоячий
 • Для ванни врізний на борт
 • Для душу
 • Для ванни і душу прихованого монтажу (на 2 точки подачі води)
 • Для ванни і душу прихованого монтажу (на 3 точки подачі води, термостат)
 • Для раковини
 • Для раковини настінний
 • Для раковини високий
 • Для біде


ПІДПИСУЙТЕСЬ

на наші новини та спецпропозиції.