Змішувачі для ванни

Змішувач Excellent для ванни Active (ARAC.1005CR)
Купити

Змішувач Excellent для ванни Active (ARAC.1005CR)

Змішувачі колекції ACTIVE мають привабливий дизайн, виконаний з урахуванням сучасних тенденцій, що поєднанується з функціональністю і якісним виконанням.Змішувач для ванни настінного монтажу Excellent ACTIVE (ARAC.1005CR).Змішувачі Excellent комплектуються керамічними картриджами SEDAL (Іспанія), KEROX (Угорщина) або HYDROPLAST (Італія), а також – аератором NEOPERL, що дозволяє розрахувати точну витрату води  незалежно від зміни тиску в системі.

4 784.00грн.
Змішувач Excellent для ванни Apomea (ARAX.6005CR)
Купити

Змішувач Excellent для ванни Apomea (ARAX.6005CR)

Лаконічний дизайн виробів колекції APOMEA в поєднанні з сучасними тенденціями додадуть в інтер'єр ванної кімнати легкість і невимушену атмосферу.Змішувач для ванни настінного монтажу Excellent APOMEA (ARAX.6005CR).Змішувачі Excellent комплектуються керамічними картриджами SEDAL (Іспанія), KEROX (Угорщина) або HYDROPLAST (Італія), а також – аератором NEOPERL, що дозволяє розрахувати точну витрату води  незалежно від зміни тиску в системі.

7 544.00грн.
Змішувач Excellent для ванни Athena (ARAX.8505CR)
Купити

Змішувач Excellent для ванни Athena (ARAX.8505CR)

Серія змішувачів ATHENA від Excellent відмінний приклад витонченого класичного стилю без зайвої розкоші.Змішувач для ванни настінного монтажу Excellent ATHENA (ARAX.8505CR).Змішувачі Excellent комплектуються керамічними картриджами SEDAL (Іспанія), KEROX (Угорщина) або HYDROPLAST (Італія), а також – аератором NEOPERL, що дозволяє розрахувати точну витрату води  незалежно від зміни тиску в системі.

8 280.00грн.
Змішувач Excellent для ванни Calm (ARAC.5005CR)
Купити

Змішувач Excellent для ванни Calm (ARAC.5005CR)

Серія змішувачів CALM виконана в лаконічному дизайні та багата на м'які  симетричні лінії. Це  ідеальне рішення для сучасного інтер'єру в стилі мінімалізму.Змішувач для ванни настінного монтажу Excellent CALM (ARAC.5005CR).Змішувачі Excellent комплектуються керамічними картриджами SEDAL (Іспанія), KEROX (Угорщина) або HYDROPLAST (Італія), а також – аератором NEOPERL, що дозволяє розрахувати точну витрату води  незалежно від зміни тиску в системі.

5 899.96грн.
Змішувач Excellent для ванни Clever (ARAC.4105CR)
Купити

Змішувач Excellent для ванни Clever (ARAC.4105CR)

Серія змішувачів CLEVER – ідеальне рішення для мінімалістичних та сучасних інтер’єрів.Змішувачі Excellent комплектуються керамічними картриджами SEDAL (Іспанія), KEROX (Угорщина) або HYDROPLAST (Італія), а також – аератором NEOPERL, що дозволяє розрахувати точну витрату води  незалежно від зміни тиску в системі.Змішувач для ванни настінного монтажу Excellent CLEVER (ARAC.4105CR).

8 418.00грн.
Змішувач Excellent для ванни Clever 2.0 (AREX.4105BS) чорний
Купити

Змішувач Excellent для ванни Clever 2.0 (AREX.4105BS) чорний

Серія змішувачів CLEVER – ідеальне рішення для мінімалістичних та сучасних інтер’єрів.

9 522.00грн.
Змішувач Excellent для ванни Clever 2.0 (AREX.4105GB)
Купити

Змішувач Excellent для ванни Clever 2.0 (AREX.4105GB)

Серія змішувачів CLEVER – ідеальне рішення для мінімалістичних та сучасних інтер’єрів.

9 936.00грн.
Змішувач Excellent для ванни Flower (ARAC.1308CR)
Купити

Змішувач Excellent для ванни Flower (ARAC.1308CR)

Колекція змішувачів Excellent FLOWER виконана в оригінальному класичному стилі з плавними округлими лініями.Змішувач для ванни настінного монтажу Excellent FLOWER (ARAC.1308CR).Змішувачі Excellent комплектуються керамічними картриджами SEDAL (Іспанія), KEROX (Угорщина) або HYDROPLAST (Італія), а також – аератором NEOPERL, що дозволяє розрахувати точну витрату води  незалежно від зміни тиску в системі.

5 060.00грн.
Змішувач Excellent для ванни Noble (ARAC.4505CR)
Купити

Змішувач Excellent для ванни Noble (ARAC.4505CR)

Серія змішувачів NOBLE чудово впишеться у витончений інтер’єр ванної кімнати в класичному стилі.Змішувач для ванни настінного монтажу Excellent NOBLE (ARAC.4505CR).Змішувачі Excellent комплектуються керамічними картриджами SEDAL (Іспанія), KEROX (Угорщина) або HYDROPLAST (Італія), а також – аератором NEOPERL, що дозволяє розрахувати точну витрату води  незалежно від зміни тиску в системі.

6 338.80грн.
Змішувач Excellent для ванни Platania (ARAX.7005CR)
Купити

Змішувач Excellent для ванни Platania (ARAX.7005CR)

Колекція змішувачів PLATANIA уособлює досконалість простих ліній в поєднанні з витонченою легкістю форм.Змішувач для ванни настінного монтажу Excellent PLATANIA (ARAX.7005CR).Змішувачі Excellent комплектуються керамічними картриджами SEDAL (Іспанія), KEROX (Угорщина) або HYDROPLAST (Італія), а також – аератором NEOPERL, що дозволяє розрахувати точну витрату води  незалежно від зміни тиску в системі.

6 348.00грн.
Змішувач Excellent для ванни Roma (ARAX.8105CR)
Купити

Змішувач Excellent для ванни Roma (ARAX.8105CR)

Сучасний дизайн колекції ROMA поєднує в собі строгі геометричні лінії і функціональність, що підкреслює виразність інтер'єру ванної кімнати.Змішувач для ванни настінного монтажу Excellent ROMA (ARAX.8105CR).Змішувачі Excellent комплектуються керамічними картриджами SEDAL (Іспанія), KEROX (Угорщина) або HYDROPLAST (Італія), а також – аератором NEOPERL, що дозволяє розрахувати точну витрату води  незалежно від зміни тиску в системі.

9 752.00грн.

Змішувачі для ванни

В процесі облаштування ванної кімнати завершальним штрихом стане придбання змішувача. Цей аксесуар повинен відрізнятися наступними характеристиками: міцність, легкість у використанні та підходити під загальний стиль приміщення. Велика кількість асортименту сучасних виробників в інтернет-магазині Complex-Trade може створити справжню проблему вибору. Щоб не загубитися і купити змішувачі, які будуть ідеально підходити у вашому випадку, варто вивчити три основних параметри.

Змішувач для ванної Excellent: основні види
Перед тим як придбати обновку, слід вирішити, яка модель буде найкраще виглядати в ванній кімнаті. Всі види відрізняються один від одного типом збірки і зовнішнім виглядом.

На сьогоднішній день існують чотири різновиди.
З одним важелем.
Цей варіант вважається найбільш затребуваним. Такі крани в ванну виготовляють з цільного корпусу, а температура змінюється за допомогою повороту важеля в одну або іншу сторону.
Головними їх перевагами є:
-простота використання - напір струменя і температуру води регулювати набагато простіше;
-довговічність - мінімальна кількість деталей робить кран надійним і міцним.

З двома вентилями.
Класичний варіант, який часто використовується у ванних кімнатах стилю ретро. Для регулювання подачі води застосовуються спеціальні вентилі, які можуть відрізнятися різною формою і розташуванням.
Вони частіше зношуються, але мають безсумнівні переваги:
-регулювати температуру води можна з точністю до 1 градуса;
-вартість цілком доступна (крім дизайнерських моделей).

Безконтактні варіанти.
Ці сучасні крани працюють за допомогою інфрачервоного датчика, який включає воду, якщо до нього піднести руки. Температура задається через невеликий краник під раковиною.
Подібний аксесуар відрізняється наступними перевагами:
-довговічність - адже до пристрою практично не доторкаються;
-підходить для сучасних ванних кімнат, так як виглядає оригінально і незвично;
-економія витрат води.

Термостатична модель.
Завдяки сучасним технологіям вдалося створити змішувач, який підтримує задану температуру протягом вашого купання. Особливостями такого варіанту наступні:
-якщо припиняється подача холодної води, кран автоматично вимикається (це добре, якщо вдома є діти);
-незалежно від температури води, що ллється, поверхня корпусу залишається прохолодною.

Найважливішою складовою змішувача є КАРТРИДЖ.  Він обов’язково має бути керамічним, і відповідно до розміру виробу картридж повинен бути певного розміру. Компанія Excellent використовує комплектуючі лише відомих та перевірених європейських виробників. Для своїх змішувачів використовуємо картриджі SEDAL виробництва Іспанії. Також важливим є аератор, змонтований на виливі, цілком здатний обмежити потік води без всякого зниження тиску струменя в крані. NEOPERL це саме той аератор, який допоможе з економити.

МАТЕРІАЛИ ЗМІШУВАЧІВ ДЛЯ ВАНН
Це ще один важливий критерій, на який варто звернути увагу при виборі приладу. Найчастіше виробники використовують латунь (сплав міді та цинку), а також бронзу. Незважаючи на велику вагу, така сантехніка відрізняється довговічністю. Якщо ви шукаєте більш бюджетний варіант, можна придбати модель з силумінового сплаву. Найпопулярнішими серед покупців залишаються латунні змішувачі: вони зручні в експлуатації, довговічні, не схильні до корозії.

ВИБІР ВІДПОВІДНОГО ПОКРИТТЯ ДЛЯ САНТЕХНІКИ
Багато виробників покривають змішувачі різноманітними матеріалами для підвищення міцності і поліпшення їх зовнішнього вигляду. Найчастіше це:
нікель - відрізняється приємним блиском, але може викликати алергічні реакції;
хром - має приємний холодний блиск, допомагає захистити поверхню від мікробів і іржі;
емаль - може бути різного кольору, але відрізняється надмірною крихкістю.
Якщо ви вирішили купити змішувачі, інтернет-магазин Leroy Merlin пропонує широкий асортимент товарів. Сантехніка для ванни та душу нового покоління чекає вас в нашому каталозі. Їй характерні висока якість і приємні ціни.

ПІДПИСУЙТЕСЬ

на наші новини та спецпропозиції.
{**} {**} {**}