Реставрація акрилової ванни

В період користування акриловою ванною, крім забруднень, на її поверхні можуть утворюватися як глибокі, так і середньої глибини подряпини, а також потемніння глянцевого блискучого верхнього шару акрилу. Причиною є не що інше, як необережне поводження з обладнанням або ігнорування правил експлуатації. Все це дуже просто виправити завдяки хімічним властивостям матеріалу.

Дрібні подряпини глибиною до 0,5 мм відмінно поліруються за допомогою звичайного шматка повсті. Для цього не потрібно застосування ніяких спеціальних паст - якщо, звичайно, мова не йде про полірування всій поверхні ванни.

Глибокі подряпини усуваються виключно за допомогою рідкого акрилу. Досить купити так званий ремонтний комплект, в який входить невеликий тюбик рідкого акрилу і спеціальна пластикова лопатка. З її допомогою акрил наноситься на пошкоджене місце і після висихання полірується все тим же шматочком повсті.

Різниці в кольорі і структурі абсолютно ніякої. Таким же чином усуваються навіть наскрізні діри в ванній - якщо мова йде про виріб з листового акрилу, а не з пластика з акриловим покриттям. Із зовнішнього боку діри прикріплюється скотч, після чого в пошкоджену ділянку заливається рідкий акрил.

Слід розуміти, що все сильні забруднення і пошкодження, трапляються виключно внаслідок людського фактора. Їх простіше передбачити, чим усувати потім. Доглядайте за Вашої ванної правильно і вона віддячить Вас приємними процедурами і довгими роками служби.

ПІДПИСУЙТЕСЬ

на наші новини та спецпропозиції.
{**} {**} {**}