Аксесуари

Піддон Excellent півкруглий високий Sense Compact (BREX.SEN08WHC)
Купити

Піддон Excellent півкруглий високий Sense Compact (BREX.SEN08WHC)

Душові піддони Excellent – це універсальні душові піддони для сучасних душових кабін. Витончений  сучасний дизайн, який чудово впишеться в дизайн ванної кімнати.Душовий піддон Excellent SENSE – це піддон для півкруглих кабін. Доступний у наступних розмірах: 800 х 800, 900 х 900, 1000 х 1000. А також у двох варіантах: низький (40 мм) і високий (Compact 110 мм).Піддон Excellent півкруглий високий Sense Compact (BREX.SEN08WHC)

4 118.10грн.

Аксесуари


ДУШОВІ ТРАПИ

Якщо Ви вирішили зекономити простір або ж задумали ванну кімнату у стилі мінімалізму, то в такому випадку дренажем буде служити душовий трап. Встановлюють його в душовій зоні без піддону і можливо без кабіни, тому відвід води відбувається через підлогу.

Душовий трап — це прямокутна решітка, через яку відбувається злив води з піллоги в каналізаційну систему. Зазвичай їх розміщують в центрі або в куті душової зони, з обов’язковим нахилом для зливу води.

Як доглядати?

Для того аби душовий трап прослужив довго, він потребує ретельного догляду. Найбільш розповсюджена проблема трапів - сміття. Так само як стік в ванній, в трапі може затримуватися волосся та різні забруднення, що затрудняє, а іноді зовсім перекриває попадання стічної води в каналізацію. Не дивлячись на це, чистити трапи дуже просто: знвмаєте решітку і чистите.

Душові трапи з нашої пропозиії комплектуються решітками двох видів – з нержавіючої сталі та під плитку, що дає змогу розширювати ідеї для доповнення дизайну.


ПІДПИСУЙТЕСЬ

на наші новини та спецпропозиції.