Умови експлуатації

Умови догляду за акрилом


Багато хто вважає, що для догляду за акриловою ванною можна використовувати будь який миючий засіб. Дана інформація абсолютно не відповідає дійсності. Вони, звичайно, добре відмиють поверхню ванни, але не без різного роду пошкоджень. Ми допоможемо розібратися з питанням догляду за акриловою ванною і дізнаємося, чим можна її мити, а чим не можна.

Ворогом акрилової ванни є абразив, що знаходиться в більшості миючих засобів.

Абразивний матеріал - дрібнозерниста або порошкоподібна тверда речовина. Абразиви широко використовуються для виготовлення інструменту для холодної обробки металів і інших матеріалів, а також в косметиці. Отже абразивні засоби пошкодять поверхню акрилу, залишаючи подряпини та матовий відтінок вашої ванни.

Саме до заборонених засобів догляду за акрилом відносяться:

  • Пральні порошки, що містять невеликий абразив, який залишить подряпини по всій поверхні ванни.
  • Хлор. Якщо ви вирішили продезінфікувати акрилову ванну з його допомогою, залиште цю затію і більше до неї не повертайтеся. Єдине, чого ви досягнете за допомогою хлору це чітко виражене помутніння поверхні. А при повторному використанні хлоровмісних речовин ванна покриється дрібними порами. Таку ванну не можливо нічим відновити.
  • Ацетон та інші розчинники. Від цих речовин ванна також мутніє. Але це не найстрашніше, що може з нею статися - при довгому контакті ацетон та інші розчинники роз'їдають акрил.
  • Аміак - ефект такий самий, що і від ацетону.
  • Формальдегіди. У побуті вони вже практично не використовуються, але знати про несумісність їх з акрилом потрібно.

Як ми вже з'ясували, більшість сучасних миючих засобів не підходять для догляду за акриловими ваннами. Отже, для догляду за акриловою ванною необхідно використовувати спеціальні чистячі засоби, призначені виключно для виробів з цього матеріалу. Але це у випадку, якщо на поверхні ванни утворилися сильні забруднення, іржа або вапняні відкладення. Саме такий засіб Ви можете придбати у нас на сайті.

Та не варто допускати великих забруднень - якщо, наприклад, відразу після купання споліскувати ванну гарячою водою, то догляду як такого не буде потрібно. До речі, ополіскування ванни гарячою водою дозволяє зберігати блиск акрилу. Зрідка доведеться промити її губкою з використанням звичайного мила.

Що стосується народних засобів, то сильні забруднення легко очищаються лимонним соком або оцтом.

Слід пам'ятати, що будь-які миючі засоби необхідно наносити тільки за допомогою м'якої ганчірки або поролоновою губки, що не має абразивної поверхні.

Якщо ви вперше вирішили використати той чи інший засіб для чищення, не варто наносити його на всю поверхню одразу - для початку випробуйте його на невеликій ділянці акрилу. Якщо ніяких змін не побачите, тоді сміливо можна ним користуватися.


Дезінфекція акрилової ванни


При дезінфекції акрилової сантехніки потрібно дотримуватися певних умов, адже цей матеріал боїться окропу.

Наповнити ванну водою кімнатної температури, не доходячи до краю 2 см. Добавити спеціальний дезінфікуючий засіб для акрилових поверхонь. Ретельно перемішати воду. Зачекати протягом 10 хвилин. Далі випустити воду і ретельно вимити чашу, використовуючи миючі засоби для акрилової ванни. Промити поверхню ванни чистою водою і витерти насухо. Процедуру необхідно проводити не рідше одного разу на рік. Обов'язково використовуйте захисні гумові рукавички.


ПІДПИСУЙТЕСЬ

на наші новини та спецпропозиції.
{**} {**} {**}